צוות הבר שלכם בטרופיקל גארדן – אירועים בטבע

עולם הברים והאלכוהול צמח והתפתח משמעותית בשנים האחרונות ובמקביל נרשמה עליה בפופולריות של ענף זה. האורחים שלכם נחשפים מדי יום לאלכוהול איכותי, מגוון וחדשני, ברמנים מנוסים ומקצועיים הבקיאים בחידושים ובפיתוחים בענף, המשאירים חותם אישי בכל קוקטייל שיוצא תחת ידיהם. האורחים שלכם נחשפים לחידושים אלו במסעדות היוקרתיות ובברים החדשניים בהם הם מבלים מעת לעת.

Dream Team הינה חברה פורצת דרך בענף האלכוהול ושירותי הבר, המצליחה להביא

אל האורחים שלכם שירותי בר מגוונים, מקצועיים וחדשניים Dream Team היא הבחירה הקבועה של חברות רבות בארץ, אשר מספקת להן שירותי בר באופן בלעדי כגון: אבן קיסר, מטרו מוטור, ישראל בידור, מטבחי אביבי ועוד.

Dream Team מגייסת, מכשירה ומעסיקה את מיטב הברמנים בענף, תוך שימת דגש על יצירתיות, טכניקות עבודה מתקדמות ושירות אדיב ומקצועי. צוות הברמנים שלנו מהווה חלק בלתי נפרד מהאווירה השמחה של האירוע שלכם. אנחנו יודעים בדיוק איך להשתלב בתוך האירוע, ולהוסיף את האפקט והאופי הייחודי לנו כל כך, שמעצים את האווירה השמחה עוד יותר ותורם לחגיגה. Dream Team מספקת שירותי בר בכל חלקי הארץ.

החברה הוקמה ע”י עמי שמואל, ברמן ומיקסולוג בעל ניסיון של למעלה מ 6 שנים בענף האלכוהול, הקוקטיילים והמיקסולוגיה. בעבר ניהל, ייעץ והקים את מערך הברים של מספר ברים ברחבי הארץ. עמי משתתף כדרך קבע בתחרויות וסדנאות של קוקטיילים ומיקסולוגיה בארץ ובעולם.

בטרופיקל גארדן -אירועים בטבע מגוון תפריטי אלכוהול המותאמים לאירוע שלך, בר שייקים מפירות טריים, בר קפה אספרסו ועוד

יצירת קשר מהירה