ימי כיף לחברות וארגונים סביב הבריכה

ימי כיף סביב הבריכה הם אחד מהפתרונות המובילים ליצירת רוח צוותית חזקה ולקידום אווירה חיובית בחברה או בארגון. צוות טרופיקל גארדן – אירועים בצבע יפיק עבורך יום כיף המתואם לארגונך, הווי החברה וכמובן מותאם לתקציבך, ימי כיף אלו מספקים הזדמנות נפלאה לעובדים להתרפק, להתנתק מהלחץ היומיומי ולהעמיק את הקשרים האישיים עם עמיתיהם.

צוות טרופיקל גארדן – אירועים בטבע אסף עבורך כמה רעיונות וטיפים לאירועי כיף מוצלחים סביב הבריכה.

אחת הרעיונות הפשוטים והיעילים הוא לארגן תחרות ספורט באווירה רגועה ומהנה.

בטרופיקל גארדן – אירועים בטבע ניתן לשלב תוכן איכותי ומגבש של תחרויות קבוצתיות בקונספט הישרדות איים, מרוץ המים הגדולה או משחקי מחשבה ענקיים כדי ליצור חוויה רבת ערך, ניתן מנחה מקצועי יכול לערוך תחרויות במשחקי מים כמו כדורסל בבריכה, טניס מים, או גם פשוט משחקי חברה היתוליים סביב הבריכה.

תחרויות כאלה מעודדות שיתוף פעולה, תחרותיות חיובית ושמחה קבוצתית.

עוד רעיון מעניין הוא לארגן מסיבת בריכה סטייל איביזה או בורה בורה .
במתחם טרופיקל גארדן – אירועים בטבע המעוצב כריזורט טרופי ניתן לארגן מסיבת פול מון פארטי או מסיבת קצף במדשאות . בזמן שהעובדים ייהנו מתפאורה ייחודית, שייקים וקוקטיילים, מרקדנים בתלבושות מרהיבות, המוזיקה והאוכל הטעים, הם גם יתרגשו מההזדמנות להכיר את עמיתיהם מקרוב יותר.

לא לשכוח את האוכל והשתייה, ליום כיף סביב הבריכה בריכה דורש גם תפריט מתאים, צוות וילה גארדן – אירועים בטבע יתאים עבורכם תפריט עשיר של חגיגת בשרים או סטריט פוד בועט וצעיר.

לסיכום, ימי הכיף סביב הבריכה הם דרך נהדרת לחזק את קשרי הצוות בין העובדים במחלקות השונות וליצור אווירה חיובית בארגון או בחברה. על מנת להבטיח שהאירוע יעבור בהצלחה, חשוב להתארגן מראש, לבחור בפעילויות הגיבוש מתאימות, ולדאוג לתקשורת יעילה עם העובדים. כך, תוכלו ליהנות מיום כיף שיזכיר לכולם למה הם אוהבים לעבוד ביחד.

בשלב הארגון, ניתן לשקול לאזן את הפעילויות לסוגי העדפות השונות של העובדים. לדוגמה, אם חלקם אוהבים פעילויות ספורטיביות, ניתן לארגן יום כיף שסובב סביב תחרויות ספורטיביות כגון תחרויות שחיה, כדורעף וכו . לעובדים שמעדיפים פעילויות פחות פיזיות, ניתן להציע סדנאות הילינג, עמדות עיסוי, מיסטיקה , מקומות רביצה בקרבת הבריכה, עם מוזיקת צ’יל אאוט נעימה ופינות ישיבה לשיחה ולהתחברות.

בעצם התכנון של יום כיף כזה, חשוב לתת דגש על פרטים קטנים שיהפכו את האירוע לחוויה מדהימה ומיוחדת. לדוגמה, ניתן להפיק את כובעי קש הלוגו של החברה או להכין מאווררי מים מותאמות אישית. כמו כן, אפשר להזמין מנחה מקצועי אשר יערוך חידון טרוייה המבוסס על שאלות על הארגון או עמדת בריאות עם שייקים עם פירות העונה ומיצים טבעיים ממותגים בבקבוקונים אישיים.

בסופו של יום, כשהעובדים חוזרים הביתה עם חוויות חדשות וקשרים חזקים יותר, השקעתכם הקטנה ביום כיף כזה משלמת במלואה. ימי הכיף סביב הבריכה יוצרת חוויות שמשאירות רושם לטווח הארוך.

יצירת קשר מהירה